+420 775 046 443

UNI

novinka novinka novinka novinka
VODOPROPUSTNÁ ZATRAVŇOVACÍ PLOŠNÁ RELIÉFNÍ ZÁMKOVÁ DLAŽBA
VODOPROPUSTNÁ ZATRAVŇOVACÍ PLOŠNÁ RELIÉFNÍ ZÁMKOVÁ DLAŽBA
BAREVNÉ PROVEDENÍ
šedá přírodní
žlutá
skořicová
hnědá
černá
bílá
červená
COLORMIX
Bližší informace najdete zde.

Evidence objednávek CZ:

00420 775 046 443

objednavky@azbeton.cz

Fakturace a evidence palet:

00420 773 774 564

Doprava:

00420 773 778 863

AZ BETON, s.r.o. Kněžpole 89, 687 12 Bílovice
IČ 269 60 851 DIČ CZ269 60 851

Evidence objednávek SK:

00421 948 786 006

objednavky@azbeton.sk

Fakturace a evidence palet:

00421 948 786 006

Doprava:

IČ 46 926 101 DIČ 2023649067
AZ BETON SLOVAKIA Kočovce 1065, 916 31 Kočovce

00421 948 310 450

ColorMix 1- Brilant
1
ColorMix 3- Antracit
3
ColorMix 2- Silver
2
ColorMix 4- Lava
4
ColorMix 10- Sand
10
ColorMix 6- Terakota
6
ColorMix 7- Arabica
7
8
ColorMix 8- Aurum
9
ColorMix 9- Bronz
9
novinka
VODOPROPUSTNÁ ZATRAVŇOVACÍ PLOŠNÁ RELIÉFNÍ ZÁMKOVÁ DLAŽBA

CREATIV

Moderní velkoformátová dlažba tvořená 3 velikostmi dlažebních kamenů s mikrofasetou, která umožňuje rychlou pokládku. J e vhodná pro všechny typy pochůzných ploch i pojezd osobních automobilů. Barevné provedení Colormix je opatřeno povrchovou impregnací.

BECKOV

Nadčasově elegantní dlažba s reliéfním povrchem pro moderní i tradiční architekturu. 4 rozměrově různé desky přináší větší variabilitu realizací. Uplatňuje se při dláždění chodníků a ploch v okolí rodinných domů, u bazénů, na veřejných prostranstvích, v zahradách a parcích.

ČACHTICE

Sestava nepravidelných kamenů, která imituje přírodní kámen. Pro svůj atraktivní vzhled je tato reliéfní dlažba často vyhledávaná k dláždění v okolí rodinných domů, penzionů a hotelů.

TREND

Sestava 4 rozměrově odlišných dlažebních kamenů. Dlažba je vhodná pro všechny typy pochůzných ploch i pojezd osobních automobilů v okolí rodinných domů.

ROCHUZ

ROCHUZ MARKET je jednoduchá bezfazetová dlažba, která umožňuje více možností ukládky. ROCHUZ HISTORY je celoprobarvená dlažba imitující historickou kamennou dlažbu. Její povrch je opracován tzv. rumplováním, při němž dochází k záměrnému otlučení kamene.

MOZAIKA

Dlažba tvořená 5 odlišnými kameny s nepravidelnými bočními stěnami a horními hranami. Umožňuje tvorbu kruhových obrazců, oblouků a vějířů. Často se používá v historických částech měst, v parcích a zahradách.

BUCHLOV

Dlažba je tvořena kombinací 3 rozměrově různých kamenů. Je vhodná pro všechny typy pochůzných ploch i pojezd osobních automobilů v okolí rodinných domů a na veřejných prostranstvích.

HOLAND

Oblíbená zámková dlažba, s níž se snadno pracuje. Umožňuje vytvářet větší množství skladeb. Kameny o výšce 40mm jsou určeny pro pohyb chodců, výška 60mm je vhodná pro pojezd osobních automobilů a dlažební kameny výšky 80mm lze použít pro plochy s vyšší zátěží, např. parkoviště.

KOSTKA

Dlažba se používá se při výstavbě chodníků, pěších zón, v zahradách a parcích. Je vhodná pro vytváření skladeb v kombinaci s dlažbou HOLAND. Kameny o výšce 60mm jsou určeny pro pojezd osobních automobilů, dlažba o výšce 80mm se používá pro plochy s vyšší zátěží, např. parkoviště .

BEHATON

Dlažba vhodná pro všechny typy zpevněných ploch, jak na veřejných prostranstvích, tak v okolí rodinných domů. Její předností je pevná vazba mezi dlažebními kameny, které do sebe zapadají a nedochází k jejich posunu. Hodí se proto i pro komunikace a skladové plochy s vysokým namáháním.

UNIDEKOR

Zámková dlažba je určená pro pochůzné i pojezdové plochy, používá se k dláždění chodníků a ploch v okolí rodinných domů, v zahradách, parcích i na veřejných prostranstvích. Pro snadnější ukončení ploch se vyrábí kameny v okrajové variantě.

VLNKA

Dlažba s vlnovým zámkem zabraňuje posuvu kamenů a zajišťuje stabilitu zpevněné plochy. Je určena k dláždění chodníků a ploch v okolí rodinných domů, v zahradách, parcích i na veřejných prostranstvích.

UNI

Zámková dlažba používaná pro pochůzné i pojezdové plochy. Vlnový zámek zajišťuje stabilitu zpevněné plochy proti posouvání kamenů. Slouží k dláždění chodníků a ploch v okolí rodinných domů, v zahradách, parcích i na veřejných prostranstvích.

HARMONY

Velkoformátová dlažba v elegantním minimalistickém provedení nabízí různé varianty uložení a umožňuje tak vznik zajímavých ploch.

PLOŠNÁ DLAŽBA

Plošná dlažba je určena pro lehký a středně těžký provoz, umožňuje i pojezd osobními automobily. Hodí se tedy k dláždění chodníků a veřejných prostranství. Pokládka je vzhledem k velikosti dlažebních kamenů velmi rychlá. K vlastnostem těchto dlažeb patří velmi malá nasákavost, vysoká odolnost a snadná údržba.

ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBA

Zatravňovací dlažba se používá na parkovištích, příjezdech do garáží, ale i ke zpevnění břehů potoků a svahů s mírným sklonem. Její předností je výsledný přírodní vzhled zpevněné zatravněné plochy .

BECKOV MARKET

Skladebná dlažba s hladkým povrchem, která svým rozměrem nechává vyniknout barevnému provedení Colormix.

LINEA

Sestava 10 rozměrově odlišných dlažebních kamenů. Je určena pro pochůzné plochy a pojezd osobních automobilů jako jsou vjezdy do garáží. Pro svůj elegantní vzhled bez sražených hran se dobře hodí k úpravě okolí moderních staveb.

GALA

Vegetační dlažba vhodná na parkoviště a příjezdové cesty, která upoutá pozornost svým nevšedním tvarem. Umožňuje rychlé vsakování drenážní vody.

PALLADIO

Dlažba Palladio je dostupná v síle 8cm. Úzký formát a elegantní minimalistické provedení s mikrofazetou umožňují vytvářet plochy moderního vzhledu, které nacházejí uplatnění převážně v městské architektuře.
Výhodou těchto dlažeb je zadržování vody, doplnění podzemních vod, zlepšení mikroklimatu, ale také snížení nákladů na retenční nádrže či omezení zálivky okolní zeleně. Využiívá se při výstavbě chodníků, cyklostezek a parkovišť, kde je vyžadován odvodňovací produkt, který kombinuje estetiku a funkčnost.
novinka novinka novinka novinka

KARO

Dlažba Karo je dlažbou vegetační, umožňující prorůstání travin v mezerách při zásypu zeminou, mezery je ale možno vyplnit také kamennou drtí. Dlažba umožňuje snadnější vsakování povrchových vod s jejich minimálním odtokem do kanalizace.
COLORMIX. Nové barevné kombinace
BAREVNÉ PROVEDENÍ
šedá přírodní
žlutá
skořicová
hnědá
černá
bílá
červená
AZ BETON, s.r.o. Kněžpole 89, 687 12 Bílovice IČ 269 60 851 DIČ CZ269 60 851
AZ BETON SLOVAKIA Kočovce 1065, 916 31 Kočovce
IČ 46 926 101 DIČ 2023649067
COLORMIX Bližší informace najdete zde.
ColorMix 1- Brilant
ColorMix 3- Antracit
ColorMix 2- Silver
ColorMix 4- Lava
ColorMix 10- Sand
ColorMix 6- Terakota
ColorMix 7- Arabica
ColorMix 8- Aurum
ColorMix 9- Bronz
1
3
2
4
10
6
7
8
9
9

BRANDENBURGER

Sestava 3 rozdílných typů kamenů různé velikosti s nepravidelnými hranami a bočními stěnami. Nejčastěji se používá k dláždění ploch v okolí rodinných domů.
novinka